Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI

* İadeler mutlaka orjinal kutu ve ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.

*Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*İade etmek istediğiniz ürünü,  iade bölümü eksiksiz doldurulmuş faturanız ile göndermeniz gerekmektedir.

*Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orjinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn. hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri)

*Ürün kutusu açılan cep telefonu notebook vb. ürünlerin iadeleri servis raporu ile yapılmaktadır.

*Ürünlerin arızalı ya da ayıplı çıkması durumunda ürün teslim alındığında Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir. Ürün elimize ulaştıktan sonra müşteri isteğine bağlı olarak iade ya da değişim yapılacaktır.

*İadelerin tamamı depo Adresimiz olan;
Ayyıldız İletişim Hizm Saat San Tic Ltd Şti
Fevzipaşa Bulvarı No:154/E Konak İzmir
YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİLMELİDİR. 

*İadeniz tarafımıza ulaştığında, İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

*İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanacaktır. tercihinize göre yeni ürün gönderimi para iadesi ya da hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleşir.

*Ücret iadeleri bankanıza bağlı olarak 48/72 saat içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4