Makaleler » Tekno Blog » İnteraktif Eğitim Parmaklarınızın Ucunda.

İnteraktif Eğitim Parmaklarınızın Ucunda.

Projeksiyon ya da interaktif ekranların sınıf içerisindeki kullanımlarını tamamlayan ViewSonic® TD2455 dokunmatik monitörler, öğretmen masalarını veya kürsüleri interkaktif öğretim platformlarına dönüştürüyor. TD2455'i ViewSonic projeksiyon ya da interaktif ekranlara bağlayarak derslerinizin etkileşimini ve verimini artırın.

Eğitmenler, dokunmatik ekran üzerinde derslerini ve içeriklerini düzenlerken, öğrenciler de aynı zamanda daha büyük interaktif ekran üzerinden dersi takip edebilirler. Performans daha önce bu kadar güzel olmamıştı.

• Hassas Dokunmatik: İleri seviye In-cell dokunmatik ekran her dokunuşta veya kaydırmada yumuşak ve hassas bir deneyim sağlarken; aynı zamanda ekran karşısında yüksek performans ve kaliteli görseller sunar.

• Ekran Karşısında Eğitim: ileri seviye DisplayPort bağlantı seçenekleri ile bu dokunmatik ekranlar, kolay bir şekilde içerik paylaşımı ve ekran karşısında eğitim için herhangi bir ViewSonic projeksiyona ya da ViewBoard ekrana kolayca baglanır.

• Tek Kablo Çözümü: USB 3.1 Type-C bağlantı seçeneği 60W güç, video ve ses aktarımını tek bir kablo ile yapmanız' saglar.

• İleri Seviye Ergonomi: Etkileyici 60 derece egilme özelliği ekranın neredeyse düz yatış pozisyonuna gelmesine olanak tanır. Böylelikle egitmenler daha konforlu bir dokunmatik ekran deneyimini kendi isteklerine göre ayarlayabilirler.

• Daha Geniş Görüş Açısı: Parlama önleyici ekran, 3 tarafı ultra inceltilmiş kenara sahip 24 inçlik Full HD panel daha geniş açıyla görmenizi ve çalışmanızı saglar. 
 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4