Makaleler » Tekno Blog » Logitech G332 oyun kulaklığı ile kendinizi oyuna kaptırmanızın tam zamanı.

Logitech G332 oyun kulaklığı ile kendinizi oyuna kaptırmanızın tam zamanı.

DAHA FAZLASINI DUYUN, DAHA FAZLA OYNAYIN

Logitech G332 oyun kulaklığı, kendinizi oyuna kaptırmanız için güçlü ses üretir. Her şeyi duyduğunuz ve herkesin sizi duyduğu kusursuz oyun deneyiminin heyecanını yaşayın.

50 MM SÜRÜCÜLER 

Büyük, 50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlar. En sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika duyarsınız. Muhteşem. 


DEDİKLERİNİZ AÇIK VE NET DUYULSUN

6 mm mikrofonlar ile takım arkadaşlarınızın sizi her zaman duyacağından emin olabilirsiniz. Katlanarak sessize alınan mikrofon duyulmak istemediğinizde sesinizi kapatır. 

TÜM PLATFORM LAR İÇİN TEK BİR KULAKLIK 

Kulakliğinız, bilgisayarınız, bilgisayar veya Mac'inizle ya da 3,5 mm kablo aracılığıyla PlayStation Xbox Onar", Nintendo Switch", gibi oyun konsollanyla ve mobil aygıtlarla uyumlu çalışır.

KONFOR VE DAYANIKLILIK İÇİN TASARLANDI 

Bu kulaklıklar tamamen konfor odaklı: Şık ve hafif yapay deri kulak kısımlar ve başlığı kulaklarınızdan basıncı uzak tutmak için tasarlandı. Kullanım kolaylığı için kulak kısımları 90 dereceye kadar döndürülebilir. Kulaklık kısmına monte edilmiş ses tekerleği ile tüm platformlarda sesleri kolayca ve hızlıca ayarlayın. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4