Makaleler » Tekno Blog » MK470 Kablosuz Klavye & M350 Pebble Mouse

MK470 Kablosuz Klavye & M350 Pebble Mouse

TARZINIZI ORTAYA KOYUN

Ultra Ince, kompakt ve yenilikçi tasarımına sahip bir klavye ve rnouselan oluşan MK470 Slim Wireless Combo Ile her ortama minimalist, modern bir dokunuş katabilir, fısıltı sessizliğinde çalışma sayesinde işlerinizi verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 

MINIMALIST, MODERN, iNCE.

MK470 Slim Coruh° sadeligiyle öne çıkar. İnce profilli, minimalist tasarıma sahip klavye ve mouse sayesinde masanın daima düzenli ve şık görünür.

ALANDAN TASARRUF SAGLAYAN VERiMLiLiK

Sayısal tuş takımına ve 12 adet FN kısayoluna sahip olan bu kornpakt klavye, ihtiyacınız olan tüm tuşları sunar. Hareket halindeyken de çalışabilmek Için ince mouse'u rahatlıkla dizüstü bilgisayar çantanıza veya cebinize koyabilirsiniz. Setin kapladığı küçük alan sayesinde en sıkışık alanlarda bile rahatlıkla çalışabilir ve mouse'unuzu her zaman yanımda bulundurabilirsiniz.

 

AKICI, KONFORLU YAZMA VE MOUSE DENEYiMi


İnce profilli tuşlar, akıcı ve alışık olduğunuz dizüstü bilgisayar benzeri bir yazma deneyimi sunar. Her iki elle kullanılabilen, çakıl taşı şeklindeki mouse, hangi elinizi kullanıyor olursanız olun rahat bir kullanım deneyimi saglar. 


FISILTI SESSiZLiĞiNDE ÇALIŞMA

Sessiz klavye ve laboratuvar ortamında test edilmiş, sesi 9690 azaltılmış mouse siz ve çevrenizdekiler için ultra sessiz bir çalışma deneyimi sunar. 


KOLAY VE GÜVENILIR KABLOSUZ BAĞLANTI

Kullanımı kolay, tak ve çalıştır USB alıcı, 10 metrelik mesafede 2,4 GHz hızında güçlü bir kablosıı baglantı sunar. Bu, düzenli ve kablolardan arınmış bir çalışma masasına ve cihazIarınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğüne sahip olacagınız anlamına gelir. 


PIL DEĞİŞTİRMEDEN DAHA UZUN SÜRELİ KULLANIM

18 aylık mouse pil ömrü ve 36 aylık klavye pil ömrüyle, pilin biteceginden endişe etmenize gerek kalmaz. Her iki aksesuar da kullanılmadıklan zaman pli tasarrufu saglayan uyku moduna geçer. 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4